Kullanım Sözleşmesi

vergisi.net kullanım sözleşmesi

Vergisi.net Web sitesini ziyaret eden misafirlerimiz, bu kullanım sözleşmesinin aşağıda sıralanmış maddeleri hakkında bilgi sahibi olduklarını ve-veya kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar.

Vergisi.net Kullanım Sözleşmesi

1. Kabul Edilen Şartlar

Vergisi.net web sitesini kullanarak, bu kullanıcı sözleşmesini ve ilgili tüm yasal düzenlemeleri kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşme, tüm kullanıcılar ve ziyaretçiler için bağlayıcıdır.

2. Hizmet Kapsamı

Vergisi.net Web sitesi, özellikle vergi konusunda uzmanlaşmış bir ekipten oluşur. Bunun yanında banka kredisi ve finans alanlarında kullanıcıların merak ettikleri konuları araştırarak doyurucu ve güncel bilgiler sunan bir editör kadrosuna sahiptir. Amacımız vergi konusunda birincil kaynak haline gelen wep portalı olmaktır.

3. Kullanım Şartları

3.1. Kayıt ve Güvenlik: Bazı bölümleri kullanabilmek için kayıt olmanız gerekebilir. Bu durumda, doğru ve güncel bilgiler sağlamak kullanıcının sorumluluğundadır.

3.2. İçerik Paylaşımı: Kullanıcılar, Vergisi.net üzerinde içerik paylaşabilirler. Ancak, uygunsuz, yasa dışı veya hakaret içeren içerikleri paylaşmak yasaktır. Sitemizde yatırım tavsiyesi verilmez.

4. Fikri Mülkiyet Hakları

Vergisi.net web sitesinde bulunan tüm içerikler (metin, görseller, sesler, vb.) Vergisi.net web sitesine aittir veya uygun lisanslarla kullanılmaktadır. Web sitesindeki içeriklerin izinsiz kullanımı yasaktır.

5. Gizlilik Politikası

Vergisi.net web sitesinin kabul ve beyan ettiği kişisel verilerin gizlilik şartları, Gizlilik Politikası sayfasında ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

6. Sorumluluk Reddi

Vergisi.net içeriğin doğruluğu, güncelliği veya kullanımının sonuçları konusunda herhangi bir garanti vermez. Çünkü yasalar gereği bilgilerde güncelleme ve-veya değişiklik olabilir. Böyle bir durumda yeni bilgiyi Vergisi.net ekibi okuyucularına duyurur.

7. Değişiklikler

Vergisi.net bu kullanıcı sözleşmesini herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmekten sorumludur.

8. İletişim

Her türlü soru, öneri veya şikayetiniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.