Trendyol  Kuryesi’nin Maaşları
Trendyol  Kuryesi’nin Maaşları

Trendyol Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Trendyol Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor? Giderek artan online alışveriş tutkunluğu e-ticaret ortamının giderek büyümesini sağlamaktadır. Bu büyüme ile müşterilerimize etkili ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlamak amacıyla kurye hizmetleri de önemli bir konuma gelmektedir. Dolayısıyla Trendyol  kuryeleri bu hızlı sektörde önemli bir pozisyon almaktadır. Bu pozisyonla birlikte profesyonel kuryeler ve acemi kuryeler için önemli bir istihdam kapısı olabilir.

Trendyol kuryelerinin ücretleri,  teslimat sayısına ve çalışma saatlerine göre değişiklik göstererek belirlenmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle artmakta olan rekabet ve müşterinin bitmek bilmeyen taleplerindeki artış kuryelerin daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktır. Dolayısıyla trendyol’un kendine özgün motoruyla çalışmakta olan kuryeler belirli ücret karşılığında performans göstermektedir. Gösterecekleri yoğun performans sonucunda günlük olarak ücretlerini alabilmektedir. Bunun yanında yoğun olarak çalışma saatlerinde ise promosyon da verilebilmektedir.

Ayrıca güncel pazar şartlarına göre çalışanların performans ölçütü ücreti etkilemektedir. Bu açıdan Trendyol kuryeleri ne kadar kazanmaktadır, Trendyol kuryesi çalışma saatleri nasıl işlemektedir, Trendyol kuryesinin maaşları ne zaman yatar,Trendyol kuryesi kendi motoruyla ne kadar kazanıyor gibi soruların cevaplarını bir araya getirdiğimiz içerik yazısında bulabilirsiniz.

Trendyol Kuryesi Çalışma Saatleri Nasıl?

Trendyol’da çalışma saatlerinde vardiya sistemi maalesef mevcut değildir. Kuryeler istedikleri zaman çalışabilmektedirler. Akşam 18.00 ve 22.00 arasında yer alan saatlerde haftalık toplam 20 saat çalışma mecburiyeti bulunmaktadır. Bunun dışındaki diğer vakitlerde kuryeler istedikleri zaman çalışma saatlerini rahat bir şekilde kendileri belirleyebilir.

Trendyol  Kuryesi’nin Maaşları Ne Zaman Yatar?

Trendyol kuryeleri kazançlarını haftalık olarak almaktadır. Haftalık kazançlarının yanında kuryeleri özel olarak bonuslarda sunulmaktadır. Genel anlamda bu bonuslar 500 TL ve  1000 TL arasında gidip gelmektedir. Bunun yanında Trendyol kuryelerinin elde edecekleri kazanç saatlik olmuyor kilometre başına fazladan kazanç sağlanmaktadır.

Trendyol Kuryesi Kendi Motoruyla Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol kuryeleri genellikle günlük 6 veya 8 saatlik çalışmayla aylık 45 000 TL kazanç elde edebilmektedir.  Fakat bu kazancı elde edebilmek adına her saat aralığında 35 paketin teslim edilmesi planlanmaktadır. Yoğun dönemlerde her saat aralığında 10 paket dağıtılması kazanca büyük katkı sağlamaktır. Bu sayede rahatlıkla 45 bin TL ayda kazanılabilir.

Bununla birlikte günlük 13 ve 14 saat çalışmayla ayda 105.000 kazanabilmektedir. Bu da ortalama günde 3500 TL etmektedir. Yoğun çalışma ile birlikte 13 veya 14 saat süreklilik arz ederek çalışan Trendyol kuryesi, her gün 60 paket teslim ederse ayda kesinlikle 105 bin TL gelir elde edebilir. Bunun yanında günlük kazanç ise 3.500 TL veya 4.000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Fakat kendi motorunuzla çalıştığınızda sigorta ve vergi ödemeleri sonrasında size kalan net kazancınız 75.000 TL veya 80 bin TL arasında kazanç elde edileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir