BİM'de çalışanların maaşı ne kadar?
BİM'de çalışanların maaşı ne kadar?

BİM’de çalışanların maaşı ne kadar?

BİM’de çalışanların maaşı ne kadar? Sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. BİM mağazaları, Türkiye’deki en büyük market zincirleri arasında yer almaktadır. Son dönemlerde iş arayışının artmasıyla BİM maaşları da sıkça araştırılan konuların başında gelmektedir. 2024 yılı BİM maaşları ne kadar ya da güncel BİM maaşları ne kadar soruları özellikle bu market zincirinde iş başvurusu yapan ya da iş görüşmelerine gidenler tarafından sorulmaktadır.

  • 30 yaşından küçük olmak,
  • En az lise seviyesinde herhangi bir okul mezunu olmak,
  • Perakende alanında sektör deneyimli olmak,
  • Erkeklerin askerlik hizmetini tamamlamış olması,
  • İş başvurusunda bulunanların sabıka kaydının olmaması,
  • Esnek saatlere uyum sağlama kabiliyeti özellikleri BİM personelleri için aranan niteliklerdendir.

Eğer siz de yukarıdaki özellikleri taşıyorsanız BİM yani Birleşik Mağazalar A.Ş. firmasına iş başvurusunda bulunduğunuz takdirde mutlaka görüşmeye çağırılmaktasınız. Yüz yüze görüşme esnasında da bu özelliklerinizi ön plana çıkartarak mülakatınızı başarılı tamamlamanız mümkündür.

BİM’de çalışanların maaşı ne kadar?

Sizler de aşağıdaki tabloyu inceleyerek BİM maaşları 2024 güncel listesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki bu tablo yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve firmalar personelleri ile bireysel iş sözleşmeleri yaparak daha farklı rakamlara imza atabilmektedirler.

Görev

Maaş

Tam zamanlı BİM personeli

18.500 TL-19.500 TL

Mağaza görevlisi

18.500 TL-19.500 TL

Depo sorumlusu

18.500 TL-19.500 TL

BİM kasiyer maaşı

18.500 TL-19.500 TL

Müdür yardımcısı

19.500 TL-22.000 TL

BİM mağaza müdürü maaşı

22.000 TL-24.000 TL

BİM bölge sorumlusu maaş

24.000 TL-26.000 TL

BİM, mağazalarında yarı zamanlı yani part time personel de çalıştırabilmektedir. Eğer siz de part time bir BİM çalışanı olacaksanız çalışma saatleriniz ve pozisyonunuz ile oranlayarak maaş hesaplamasını yapabilirsiniz. BİM’in çalışanlarına sunduğu maaşlar, pozisyondan pozisyona değişiklik göstermektedir. BİM, çalışanlarına bu maaşların yanı sıra çeşitli avantajlar da sunmaktadır. Prim sistemi ile çalışan BİM, hedef ciroya ulaşıldığında çalışanlarına ek ücretler ya da primler ödemektedir. Bu BİM prim sistemi belirli bir ürün grubunun belirli bir sayıda satılması, mağaza genel satışlarının belirli bir oranın üzerine çıkartılması ya da kasa yanı ürünlerin satış sayısı gibi seçenekler olabilmektedir.

BİM Yemek Parası Veriyor Mu?

BİM yemek parası veriyor mu sorusu da merak edilenlerden biri olmaktadır. BİM’de yemek parası ödemesi yapılmaktadır. Ödeme tutarları yıllar içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Yemek parası sayesinde çalışanlar, öğlen yemeklerini dışarıda yiyebilmektedir. Çalışanlar, iş yoğunluğa göre değişen sürelerde yemek izni hakkını kullanmaktadırlar. BİM’de çalışma şartlarının yoğunluğu nedeniyle bazen yemek saatleri kısalabilmektedir. BİM yemek parası maaş içerisinde değerlendirilmektedir.

BİM Yemek Parası Ne Kadar?

BİM yemek parası ne kadar sorusunun cevabına gelecek olursak, BİM yemek parası maaş içerisinde değerlendirildiğinden net bir rakam vermek mümkün olmamaktadır. İşe giriş yaparken imzalayacağınız belirsiz ya da belirli süreli iş sözleşmesinde bu rakamlar net olarak yer almaktadır.

Bim’de çalışmak ya da iş başvurusu yapmak istiyorsanız:

https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir